Gösterişli Düğün Arabası Süsleme Nasıl Yapılır?

Gösterişli Düğün Arabası Süsleme Nasıl Yapılır?

Gösterişli Düğün Arabası Süsleme Nasıl Yapılır?

Düğünlerin vazgeçilmezi gelin arabaları... Tüm gelin ve damatlar en az kendileri kadar dikkat çekici bir araç isterler. Gelin arabasının modeli kadar süslemesi de çok önemlidir. Gösterişli bir düğün temanız varsa düğün arabası süsleme de gösteriş ister. Ancak gösterişli süsleme yapalım derken aracın yılbaşı ağacı gibi görünmemesine dikkat edilmelidir. Bunun için malzeme seçimi çok önemlidir. Peki nasıl malzemeleri kullanabilirsiniz?

Hangi Malzemeler İle Düğün Arabası Süsleme Yapılabilir?

Gelin arabası süsleme denildiğinde kuşkusuz akla ilk gelen çiçeklerdir. Gösterişli bir süsleme istiyorsanız kullanılacak çiçekler de ona göre olmalıdır. Ama burada dikkat etmeniz gereken çok önemli unsurlar var. Göz doldurması için kocaman çiçek buketleri kullanırsanız araç üzerinde rüzgardan bir çoğu uçacaktır. Düğün mekanınıza geldiğinizde misafirlerin sizi bu kötü görünümle karşılamasını istemezsiniz. Buna engel olmak için çiçeklerin iyi sabitlendiğine emin olmalısınız. Süsleme yapan kişiye çiçeklerin üstüne saç spreyi sıkmasını mutlaka söylemelisiniz. Bu şekilde sabit durmaları kolaylaşır. Aynı zamanda eğer canlı çiçek kullanıyorsanız çiçeklerin güneşten hemen solmaması gerekir. Çiçekçiye taze çiçekler kullanmasını söylemeyi unutmayın. Önceden bekletilmemiş çiçeklerin solma süresi de uzayacaktır. Tabi mutlaka çiçek buketlerinin altına ıslak sünger konulması gerekir. Bu şekilde çiçekleriniz capcanlı, muhteşem gözükecektir.

Gösterişli düğün arabası süsleme için tek bir malzeme kullanmak yeterli olmaz tabi ki. Diğer malzeme önerilerimizi de eklemek isteriz. Tül ve kurdelalar gelin arabalarına çok yakışmaktadır. Temanıza uygun renkler aracınıza daha da gösteriş katacaktır. Bunun yanında balonlar da çok sık görünmektedir. Özellikle gösterişli bir süsleme yapılacaksa altın sarısı, gümüş rengi metalik balonları aracınıza asabilirsiniz. Plaka etiketleri, camlara kullanılacak etiketler hatta arabanın üzerine magnetler ile gelin arabası süsleme tamamlanabilir. Kullanılan çiçek, tül, kurdela gibi malzemeleri gelin buketiyle kombin yapmanızı tavsiye ederiz. Bu sayede tema ile bütünlük yakabilirsiniz. Unutmayın ki gösteriş detaylar ile ön plana çıkmaktadır.

Düğün arabası süsleme düğünde kullanılan her unsur gibi önemlidir. Profesyonel anlayışımız, zevkli seçimlerimizle gelin arabanız bizlere emanet. Düğününüzde gelin arabanız en az sizin kadar gösterişli olmalı...

COMMENTS

    Yorum bulunmamaktadır.

Comment Write

Mandatory Field*

whatsapp