Düğünlerin Olmazsa Olmazı Gelin Arabası

Düğünlerin Olmazsa Olmazı Gelin Arabası

Düğünlerin Olmazsa Olmazı Gelin Arabası

Düğün arabası düğünlerinizin olmazsa olmazlarından biridir. Dilerseniz klasik, dilerseniz son model bir arabaya ekleyeceğiniz süslemelerle hayallerinizdeki düğün arabasına kavuşabilirsiniz. 

Nasıl Bir Düğün Arabası Tercih Edilmeli?

Düğün arabası tercihinizde düğünü yapacağınız mekan ve zevkleriniz ön planda olmalıdır. Çok şık bir otelde eğer düğününüzü gerçekleştirecekseniz lüks bir gelin arabası tercih etmeniz yerinde olacaktır. Eğer kır düğünü tarzında ya da bir deniz kenarında düğün planlıyorsanız gelin arabanızı üstü açık modellerden tercih edebilirsiniz. Tarihi mekanlarda bir düğün gerçekleştirecekseniz klasik otomobiller tarihi mekanın dokusuna uyum sağlayacaktır. Eğer ben gösterişi severim diyorsanız spor arabalar ya da limuzinler sizin gösterişinize gösteriş katacaktır. 

Nelere Dikkat Etmeli?

Düğün arabası seçerken öncelikle kiralama yapacaksanız güvenilir firmalarla çalışmasınız. Bunun için ön araştırma yapmanız size yarar sağlayacaktır. Bu konuda daha önce firmayla çalışan kişilerle görüşebilirsiniz. Arabayı yaz mevsiminde kiralayacaksanız arabanın içerisinde klimanın çalışıp çalışmadığına dikkat etmelisiniz. Arabanın rengine karar verirken düğün mekanınızda kullanılan renkleri dikkate alarak bir seçim yapabilirsiniz. Kiralama yapacağınız firmayla ücretler konusunu detaylı bir şekilde konuşmanız daha sonradan sorun çıkmasını engelleyecektir. 

Araba Süslemeleri Nasıl Olmalı?

Düğün arabanızı süslerken mevsim şartlarını göz önünde bulundurarak bir tercih yapmanız yerinde olacaktır. Süslemede kullanacağınız çiçeklerin renkleri arabanızın rengiyle uyum içerisinde, birbirlerinin güzelliğini ortaya çıkaracak şekilde tasarlanmalıdır. 

Araba Yazıları

Esprili ve sempatik bir görüntü yakalamak açısından araba yazılarından yararlanabilirsiniz. Klasik mutluyuz yazılarının dışında “Reklam bitti film başlıyor.” , “Elveda tavuk dürüm”, gibi yazılar neşeli bir düğün için düşünülebilir. Bunun yanı sıra damat adayları romantik yazılar yazdırarak gelinlerinin gönüllerine taht kurabilirler. 

Farklı aksesuarlar

Farklı aksesuarlar kullanarak düğün arabalarınızı süsleyebilirsiniz. Rengarenk balonlar, arabanın arkasına bağlanacak rengarenk tenekelerde sizler için değişik bir alternatif olabilir. 

Farklı Araçlar

Farklılıklardan hoşlanan bir kişiliğiniz varsa araba yerine farklı araçlar kullanarak değişik bir düğün arabası konsepti yakalayabilirsiniz. Örneğin bir fayton, kamyon, belki de traktör ya da bisiklet gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz. 

Sizlerin tercih edeceği araçları sağlamak için elimizden gelen titizliği ve gayreti göstererek, sizlere en şık arabaları sorunsuz bir şekilde sağlamak için gayret göstermekteyiz. 

 

COMMENTS

    Yorum bulunmamaktadır.

Comment Write

Mandatory Field*

whatsapp