Düğün Arabası Süslemesinde Yenilikçi Detaylar

Düğün Arabası Süslemesinde Yenilikçi Detaylar


İşte hayatınızın en önemli günü geldi çattı. Düğün gününüz... Bu heyecanlı günde her konuda özel seçimler yapmak istersiniz. Gelinlik, damatlık, gelin buketi, davetiyeler, mekan ve düğün arabası gibi bir çok seçim yapmalısınız. Tüm detaylar gibi düğün arabası süslemesi de en az diğerleri kadar önemlidir. Süsleme için yenilikçi malzemeler kullanarak fark yaratabilirsiniz. Nasıl süslemeler tercih edebilirsiniz gelin birlikte göz atalım.

Düğün Arabası Süslemesi İle Nasıl Fark Yaratırsınız?

Öncelikle kendi aracınızı mı kullanacaksınız yoksa araç mı kiralayacaksınız buna karar vermelisiniz. Bizim önerimiz düğün temanıza uygun olması için araç kiralamanızdan yanadır. Düğün mekanınıza, gelinliğin tarzına göre bir model seçmelisiniz. Örneğin çok kabarık model bir gelinlik için geniş bir araç seçmelisiniz. Model seçimini yaptık şimdi sıra düğün arabası süslemesi için nasıl malzemeler kullanabilirsiniz onlardan bahsedelim.

Eğer yenilikçi bir düğün arabası süslemesi istiyorsanız sizin için harika bir önerimiz var. Kişiye özel olarak hazırlanmış gelin ve damat biblolarını aracın önüne yerleştirebilirsiniz. Günümüzde keçeden ya da farklı malzemeler ile hazırlanmış bu tarz biblolara kolayca ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda düğünden sonra da hatıra olarak uzun yıllar biblolarınızı saklayabilirsiniz. Süslemeyi tamamlamak için bizce gelin arabalarının vazgeçilmezi taze çiçekleri de mutlaka kullanmalısınız. İster canlı renkler ister pastel tonlarda olsun çiçekler şıklığınıza şıklık katacaktır. 

Başka bir trend ise düğün arabasının arkasına tenekeler ya da ponponlar bağlamak. Konseptiniz ile uyumlu tonlarda ponpon aracınızda çok tatlı duracaktır. Tenekeler ise özellikle vosvos tipi arabalara çok yakışmaktadır. Bunlar dışında kocaman renkli fiyonklar da düğün arabası süslemesi için iyi bir seçim olacaktır. Fiyonklar da diğer süslemelerle aynı renk ya da kontrast renkleri tercih edebilirsiniz. Bunlarla birlikte düğün arabasının arkasına uçan balonlar asarak sevimli bir görüntü elde edebilirsiniz. Gelin arabası camına ve plakasına yazılacak yazılarla da süslemeyi tamamlayabilirsiniz.

 

COMMENTS

    Yorum bulunmamaktadır.

Comment Write

Mandatory Field*

whatsapp