DÜĞÜN ARABASI NE KADAR SÜREYLE KİRALANMALI ?

DÜĞÜN ARABASI NE KADAR SÜREYLE KİRALANMALI ?

DÜĞÜN ARABASI NE KADAR SÜREYLE KİRALANMALI ?

 

Düğün hazırlıkları koşuşturmacası içerisinde çiftlerin araçları yok ise kiralama şirketlerinden araç kiralamaları düğün hazırlık aşamasında büyük kolaylık sağlayacaktır. Düğün günlerinin önemli ayrıntılarından biri olan düğün arabasının kiralama süresi çiftlerin gereksinimlerine ve araç model tercihlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.  Çiftlerin düğün öncesi hazırlıkları, düğün günü koşuşturmacası ve düğün sonrası balayı programına göre değişkenlik gösterebilen bu süre uzadıkça araç kiralama fiyatları da artacaktır. Bu durumda araç kiralama hizmetine ayrılan bütçeye bağlı kalmak gerekli ise kiralama süresi duruma göre de değişkenlik gösterebilir. 

Kiralama firmalarından seçebileceğiniz araç modelleri genelde; limuzin, klasik araba, lüks araç, jip, spor araba  gibi araçlardır. Kiralama şirketleri şoför tahsis hizmetini bazı araçlar için zorunlu tutmaktadır. Ancak şoför hizmetinin zorunlu tutulmadığı araçları da kiralama imkanı bulunmaktadır. Bu detay hakkında bilgi almak için araç kiralayacağınız firma ile görüşmeniz gerekecektir. Öncesinde firmanın internet sitesi ziyaret edilirse hangi araçlar için şoför hizmetinin zaruri olup olmayacağı konusunda bilgi alabilirsiniz. 

Limuzin ya da klasik araba kiralanmak istenirse, bu araçların kiralama süresi genelde kiralama firmaları tarafından belirlenebilmektedir. Kiralama hizmeti aldığınız firmadan bunun bilgisini almanızda fayda olacaktır. 

Kiralamadan Önce Hangi Amaçlara Hizmet Edeceğini Belirlemelisiniz

Düğün öncesi hazırlıklar denildiğinde ; kına merasimi, kuaför telaşı, fotoğraf çekimi için mekanlara ulaşım ilk akla gelenlerdir. Düğün günü ise gelinin kuaföre getirilmesi ve kuaförden alınması, düğün fotoğraf çekimi, gelin alma, düğün salonuna gidilmesi gereklidir. Düğün gününün ertesi günü ise balayı programı yapılan yere ulaşım, balayında gezilecek yerler ve geri dönüş düşünüldüğünde en az bir haftalık bir araç kiralama süresi gerekebilir. 

Kısaca belirtmek gerekirse kiralık araç sadece gelin alma ve düğün mekanına gidiş için düşünülecekse dört ya da beş  saat, bütün gün tercih edilecekse bir gün, düğün günü öncesi ve sonrası için üç gün ayrıca balayı programı da süreye dahil edilecekse kiralama süresi için on günlük süre idealdir. 

Düğün arabası kiralamasüreleri hakkında yukarıda yazılan tahminler fikir edinebilmeniz üzerinedir. En ideal süre gelin ve damadın talebine karşılık verebilecek zaman dilimini kapsamaktadır. 

COMMENTS

    Yorum bulunmamaktadır.

Comment Write

Mandatory Field*

whatsapp