Düğün Arabası Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Düğün Arabası Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Düğün arabası düğününüzün en önemli unsurlarından birisidir. O yüzden düğün arabası kiralarken oldukça titiz davranılması gerekmektedir. Düğün gününüzde sıkıntı yaşamamak adına düğün arabası kiralarken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bu hususları sizler için derledik.

Güvenilirlik

Çalışacağınız firmanın güvenilir olması her şeyin başında en önemli unsurdur. Düğün gününüzü stressiz ve mutlu bir şekilde geçirebilmeniz açısından doğru firmayla çalışmanız önemlidir. Daha önce firmayla çalışan kişilerin yorumlarını almanız ya da sosyal medya üzerinden firma hakkında yapılan yorumları okuyarak bir karar vermeniz daha doğru olacaktır.

Nasıl Bir Araba Tercih Edilmeli?

Nasıl bir düğün arabası isteyeceğiniz konusunda firmanın tavsiyelerine ve deneyimlerine kulak verebilirsiniz. Profesyonel bir bakış açısından destek almanız her zaman size yol gösterici olacaktır. Klasik, lüks, spor modeller ya da üstü açık modeller tercih ederek düğün konseptine en uygun arabayı tercih edebilirsiniz. Renk tercihinde düğün mekanında kullandığınız renkleri dikkate alarak bir tercih yapabilirsiniz. 

Saat Sistemi

Düğün arabası kiralama firmasının size aracı hangi saat aralıklarında kiralayacağını açık bir şekilde konuşun. Araba kaç saat sizinle kalacak, saat kaçta aracı teslim etmeniz gerekiyor? Bu konularda net bir şekilde konuşursanız, farklı ücretlendirme gibi sorunların ortaya çıkmasını önlemiş olursunuz.

Aracı Kim Kullanacak?

Düğün arabasını kimin kullanacağı önceden belirlenmelidir. Bu noktada gerekiyorsa düğün arabası kiralama firmasından araç kiralanırken şoförlü bir şekilde kiralanabilir. Böylece eşinizle baş başa kalmış olursunuz. 

Yakıt Ücrete Dahil Mi?

Yakıt konusu ücrete dahil mi? Yakıt bittiği zaman alınacak yakıt ücretini siz mi karşılayacaksınız, yoksa firmamı karşılayacak bu konuları firmayla konuşarak netleştiriniz. Genellikle 100 km yakıt ücrete dahil olarak verilmektedir. Bunun üzerine bir kullanım oluşması durumunda ücretin kim tarafından karşılanacağı netleştirilmelidir. 

Aracın İçerisinde Nasıl Hizmetler İstiyorsunuz?

Araç içerisinde ekstra ikramlar gibi talepleriniz olabilir. Örneğin şampanya ve yiyecek ikramı gibi talepleriniz olabilir. Bu taleplerinizi düğün arabası kiralama firmasıyla görüşerek firmanın taleplerinize ne kadar uygun olup olmadığına karar verebileceksiniz. 

 

COMMENTS

    Yorum bulunmamaktadır.

Comment Write

Mandatory Field*

whatsapp