Şoförlü Araç Kiralama

Şoförlü Araç Kiralama

Şoförlü Araç Kiralama Nedir

Bilinen araba kiralama olayından farklı olarak, özel bir şoför ile yapılan araç kiralama işlemidir. Sözleşme aracı kiralayan ile aracı kiraya veren şirket arasında yapılır. Araç yarım günlük, tam günlük ya da haftalık gibi farklı süreler için kiralanabilir. 

Hangi Durumlarda Şoförlü Araç Kiralanır

Şoförlü araç kiralama genellikle düğün, davet ya da toplantı gibi organizasyonlarda kullanılan bir sistemdir. Bununla birlikte günübirlik şehir dışı gezilerinde, park etmeye ya da adres bulmakla uğraşılmak istenilmeyen seyahatlerde kolaylık sağlar. Trafikte stres altında olmak istemiyorsanız ya da en basitinden sürüş belgeniz yoksa firmamız sizin için uygun bir kapı. 

Avantajlar

Şoförlü araç kiralama size birçok farklı yönden kolaylık sağlar. Günümüzün büyük sorunlarından biri olan trafik stresiyle baş etmek zorunda kalmadan deneyimli iş arkadaşlarımız ile birlikte istediğiniz yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Katılmanız gereken önemli iş toplantılarını ya da son dakika uçak için havaalanına yetişmeyi dert etmeye gerek kalmaz. Bununla birlikte düğün, davet gibi özel anlarda ya da organizasyonlarda misafirleriniz için ulaşımı düşünmeye gerek kalmaz. Firmamız tarafından size sunulan farklı marka ya da modelden istediğinizi seçebilirsiniz. Aynı zamanda ne zaman isterseniz ya da her ihtiyacınız olduğunda farklı araçların tadını çıkarabilirsiniz. Böylece ortaya çıkabilecek problemleri yaşamamış olursunuz. Şoförlü araçlarda yaşanılan arızalardan sorumlu tutulmayacağınız gibi eğer olur da herhangi bir ceza alırsanız bundan da sorumlu tutulmayacaksınız. 

Uğraşmanıza Gerek Kalmayan İşlemler

Sigorta, yatırım ve vergilendirme ücretleri gibi durumlarda uzun dönem araç kiralama olayı söz konusu olduğunda bu ücretleri firma karşılayacağı için sizin bunlarla uğraşmanıza gerek kalmaz. Bunun yanında aracın kaskosu ya da muayenesi gibi işlemlerle de uğraşmanıza gerek kalmayacaktır. Firmamız ile birlikte güvenilir, uygun fiyatlı ve kolay bir şekilde seyahat edebilirsiniz. 

Güvenilir ve Deneyimli Şoförlerimiz

Yolculuğunuz gitmek istediğiniz yerin yol bilgisine sahip, size sadık ve seyahatinizi güvenilir ve rahat hale getirecek şoförlerimiz ile gerçekleşecek. Eğer adres ve trafik derdinden uzak, konforlu bir yolculuk ve zamanlama sıkıntısı çekmek istemiyorsanız firmamız sadece bir telefon uzakta. 

whatsapp